Kamerové Systémy

Nákup výstavba, montáž a údržba kamerových systémov

  • Naša spoločnosť sa veľmi vážne zaoberáme otázkami bezpečnosti v rodinných domoch, bytových domoch a Firemných sídiel alebo prevádzok

Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy tak, aby perfektne splnili potreby ochrany majetku a osôb. Tiež pomáhame odstrániť prípadne bezpečnostné nedostatky. Nakoľko dnešný trh ponuka nespočetné množstvo typov a výrobcov kamerových systémov naša spoločnosť dlho selektovala naozaj dobrých a kvalitných výrobcov tejto kamerovej techniky či už na strane záznamových zariadení alebo priamo na strane koncových zariadení, teda kamier.

Len pre spresnenie je veľmi dôležité navrhnúť a zostaviť celok kamerového systému aby konkrétnemu klientovi vyhovoval .Či už je to účinnosť /technické parametre/ a jednoduchosť ovládania celého systému. Máme za to, že nie každý je odborník v obore a preto sú tieto kritéria veľmi dôležité pre spokojnosť budúceho klienta a majiteľa kamerového systému. V našej spoločnosti zastávame názor že na prvom mieste nemôže byt cena ale musí to byt symbióza kvality, funkčnosti, technických možnosti zariadenia a ceny. V takomto duch pristupujeme aj ku našim klientom. Pokiaľ by ste mali záujem o naše služby v tejto sfére určite vám budeme ponúkať zariadenia ktoré sú ozaj časom a funkčnosťou overené. 

Pre priblíženie vám ponúkame zopár obrázkov našich reálne bežiacich kamerových systémov u rôznych klientov.

Sú to digitálne IP systémy ako aj hybridne systémy a nekonečnom rade aj systémy analógové ale dosahujúce kvalitatívne záznamy HD.

Prečo mať kamerový systém?

Výhod je hneď niekoľko. Váš majetok je pod stálym dohľadom nekompromisného bezpečnostného systému. Pokiaľ vám alarmový komunikátor ohlási poplach alebo výpadok napätia vo vašej nehnuteľnosti máte hneď možnosť na mobilnom zariadení alebo PC ktoré ma prístup na Internet skontrolovať či sa jedna o planý poplach alebo bola vaša nehnuteľnosť naozaj navštívená nepozvanými hosťami a podobne… Môžete sa nachádzať na ktoromkoľvek mieste na planéte stačí mať prístup na internet a Smartphon alebo PC . Možnosť monitorovania aj priľahlých ciest a komunikácii – to poskytuje dobrý prehľad o dianí v okolí. Ďalšou výhodou kamerového systému je možnosť kontroly nad vašimi deťmi pokiaľ sa zrovna nenachádzate s nimi v spoločnom objekte. Prípadná kontrola pestúnky, opatrovateľky.

Dovoľte nám nájsť Vám
najvhodnejšie riešenie

Kontakt